
Шків колінвала Opel OMEGA B 2.0/2.2 DTI 1994-2003 130101410 Busyn, Польща
2 800 ₴
- В наявності
- Код: 30-0258
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків колінвала шести струмковий Opel OMEGA B 2.0/2.2 DTI 1994-2003
-
Кількість ребер — 6
-
Зовнішній діаметр 1 [мм] -152
-
Ширина 1 [мм] -46
Використовується для моторів
- OMEGA B
- 2.0 DTI 16V 101 л.с. (1997-2000)
- 2.2 DTI 16V 110 л.с. (2000-2003)
- 2.2 DTI 16V 120 л.с. (2000-2003)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 27215; Opel 90528648; Swag 40933620 |
| Товщина | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Кількість ребер | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Busyn |
| Серія | OMEGA B (25_, 26_, 27_) 1994-2003 |
| Марка | Opel |
| Модель | Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴
