
Барабан тормозной (задний) SEAT Ibiza V ST (6J8) 09.2011-12.2016
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01038
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Ø фаски [мм] 100
-
Внутрішня висота торм. барабана [мм] 50,5
-
Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] 200
-
Діаметр центрування [мм] 65
-
Кількість отворів 5
-
Макс. розмір розточування гальмівного барабана [мм] 201,5
-
Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] 240
-
Обсяг. висота торм. барабана [мм] 59,4
-
Сторона встановлення Задній міст
-
Необхідна кількість 2
- IBIZA V ST (6J8)
- 1.485 л.с. (2010-н.в.)
- 1.2 60 л.с. (2010-н.в.)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2010-н.в.)
- 1.2 70 л.с. (2010-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 115 523 1035 |
| Діаметр барабана | 240 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50.5 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Діаметр отвору маточини | 65 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴




