
Підшипник маточини (задній) Skoda FABIA II (542/545) 04.2010 - 2015
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 01031
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
SVHC Не містить особливо небезпечних речовин!
-
Внутрішній діаметр 28
-
Додаткова інформація фотографія відповідає комплекту постачання
-
Зовнішній діаметр [мм] 120
-
Ширина [мм] 61,5
- FABIA
- 1.2 60 л.с. (2006-2014)
- 1.2 70 л.с. (2007-2014)
- 1.2 12V 60 л.с. (2011-2014)
- 1.2 TDI 75 л.с. (2010-2014)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2010-2014)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2010-2014)
- 1.4 86 л.с. (2007-2014)
- 1.4 TDI 80 л.с. (2007-2010)
- 1.4 TDI 70 л.с. (2007-2010)
- 1.4 TSI RS 180 л.с. (2010-2014)
- 1.6 105 л.с. (2007-2014)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2010-2014)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2010-2014)
- 1.6 TDI 75 л.с. (2010-2014)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2007-2010)
- FABIA Combi
- 1.2 60 л.с. (2007-2014)
- 1.2 70 л.с. (2007-2014)
- 1.2 12V 60 л.с. (2011-2014)
- 1.2 TDI 75 л.с. (2010-2014)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2010-2014)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2010-2014)
- 1.4 86 л.с. (2007-2014)
- 1.4 TDI 70 л.с. (2007-2010)
- 1.4 TDI 80 л.с. (2007-2010)
- 1.4 TSI RS 180 л.с. (2010-2014)
- 1.6 105 л.с. (2007-2014)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2010-2014)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2010-2014)
- 1.6 TDI 75 л.с. (2010-2014)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2007-2010)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 22177; OPTIMAL 101113 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, A1, Fabia, Ibiza |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






