
Диск гальмівний (задній) (232x9) SEAT Cordoba II (6L2 09.2002-04.2009
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01012
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Ø фаски [мм] 100
-
Вес [кг] 5500
-
Висота [мм] 39
-
Діаметр [мм] 65
-
Діаметр центрування [мм] 65
-
Виготовлення осі Rear
-
Мінімальна товщина [мм] 7
-
Зовнішній діаметр [мм] 232
-
Розташування/число отворів 5
-
Тип гальмівного диска цілісний
-
Товщина [мм] 9
-
Товщина гальмівного диска (мм) 7
- CORDOBA (6L2)
- 1.4 16V 75 л.с. (2002-2007)
- 1.4 16V 100 л.с. (2002-2009)
- 1.4 16V 86 л.с. (2006-2009)
- 1.4 TDI 75 л.с. (2002-2005)
- 1.4 TDI 70 л.с. (2005-2009)
- 1.4 TDI 80 л.с. (2005-2009)
- 1.6 101 л.с. (2003-2009)
- 1.6 16V 105 л.с. (2006-2009)
- 1.9 TDI 100 л.с. (2002-2009)
- 1.9 TDI 131 л.с. (2002-2009)
- 2.0 115 л.с. (2002-2009)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 78BD5601-2 |
| Висота | 39 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴


