
Колодки гальмівні (задні) Seat LEON I (1M1) 1998-2006
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01010
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 0,949
-
Висота [мм] 52,8
-
Виготовлення осі Rear
-
Якість 944
-
Товщина [мм] 17,2
-
Ширина [мм] 87
- LEON (1M1)
- 1.4 16V 75 л.с. (1999-2006)
- 1.6 100 л.с. (1999-2006)
- 1.6 102 л.с. (2005-2006)
- 1.6 16 V 105 л.с. (2000-2006)
- 1.8 20V 125 л.с. (1999-2006)
- 1.8 20V T 180 л.с. (1999-2006)
- 1.8 20V T 4 180 л.с. (1999-2006)
- 1.8 T Cupra R 209 л.с. (2002-2006)
- 1.8 T Cupra R 225 л.с. (2003-2006)
- 1.9 SDI 68 л.с. (1999-2006)
- 1.9 TDI 90 л.с. (1999-2006)
- 1.9 TDI 110 л.с. (1999-2006)
- 1.9 TDI 150 л.с. (2000-2006)
- 1.9 TDI 130 л.с. (2003-2006)
- 1.9 TDI 100 л.с. (2005-2006)
- 1.9 TDI Syncro 150 л.с. (2002-2006)
- 2.8 204 л.с. (2002-2004)
- 2.8 Cupra 4 204 л.с. (2001-2006)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Leon |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180697-700 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


