
Колодки гальмівні (задні) Skoda SUPERB I (3U4) 02.2002 — 06.2008
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01010
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 0,949
-
Висота [мм] 52,8
-
Виготовлення осі Rear
-
Якість 944
-
Товщина [мм] 17,2
-
Ширина [мм] 87
- SUPERB (3U4)
- 1.8 T 150 л.с. (2001-2008)
- 1.9 TDI 130 л.с. (2001-2008)
- 1.9 TDI 101 л.с. (2002-2005)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2005-2007)
- 1.9 TDI 115 л.с. (2007-2008)
- 2.0 115 л.с. (2001-2008)
- 2.0 TDI 140 л.с. (2005-2008)
- 2.5 TDI 155 л.с. (2001-2003)
- 2.5 TDI 163 л.с. (2003-2008)
- 2.8 V6 190 л.с. (2002-2008)
- 2.8 V6 193 л.с. (2001-2008)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Rapid, A1, A3, Fabia, Octavia, A4, TT, Yeti |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180697-700 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


