
Колодки гальмівні (задні) Skoda OCTAVIA III (5E3/5E5) 01.2013 — 12.2017
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01010
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 0,949
-
Висота [мм] 52,8
-
Виготовлення осі Rear
-
Якість 944
-
Товщина [мм] 17,2
-
Ширина [мм] 87
- OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)
- 1.0 TSI 115 л.с. (2016-н.в.)
- 1.2 TSI (2015-н.в.)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2012-н.в.)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TSI (2014-н.в.)
- 1.4 TSI 140 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.5 TSI 150 л.с. (2017-н.в.)
- 1.6 110 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 115 л.с. (2017-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 (2015-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 105 л.с. (2014-н.в.)
- 1.8 TSI 180 л.с. (2012-н.в.)
- 1.8 TSI 4x4 180 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TDI 143 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 150 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 4x4 150 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TDI 4x4 184 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TSI 190 л.с. (2017-н.в.)
- 2.0 TSI 4x4 190 л.с. (2019-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 115 л.с. (2017-2020)
- OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)
- 1.0 TSI 115 л.с. (2016-н.в.)
- 1.2 TSI (2015-н.в.)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2012-н.в.)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TSI (2014-н.в.)
- 1.4 TSI 140 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.5 TSI 150 л.с. (2017-н.в.)
- 1.5 TSI G-TEC 130 л.с. (2019-н.в.)
- 1.6 110 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 115 л.с. (2017-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 (2015-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 115 л.с. (2017-2020)
- 1.6 TDI 4x4 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.8 TSI 180 л.с. (2012-н.в.)
- 1.8 TSI 4x4 180 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 143 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 150 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 4x4 150 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 4x4 184 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TSI 4x4 190 л.с. (2019-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A1, A3, A4, Octavia, Fabia, TT |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180697-700 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


