
Ролик генератора (натяжний) (70x26x17) Skoda OCTAVIA (1U2/1U5) 01.1996 — 11.2010
213 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01002
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Внутрішній діаметр 17
-
Зовнішній діаметр [мм] 70
-
Обладнання/обладнання для автомобілів із кондиціонером
-
Агрегат Генератор, що приводиться в дію
-
Ширина [мм] 26
- OCTAVIA (1U2)
- 1.4 16V 75 л.с. (2000-2010)
- 1.6 75 л.с. (1996-2004)
- OCTAVIA Combi (1U5)
- 1.4 16V 75 л.с. (2000-2010)
- 1.6 75 л.с. (1998-2004)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | AIC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 57409 |
| Ширина | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Caddy, Polo, Fabia, Felicia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴



