-
Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] 15,3
-
Ø фаски [мм] 112
-
Висота [мм] 49,8
-
Діаметр центрування [мм] 65
-
Кількість отворів 5
-
Мінімальна товщина [мм] 22
-
Зовнішній діаметр [мм] 288
-
Сторона встановлення передній міст
-
Тип гальмівного диска вентильований
-
Товщина гальмівного диска (мм) 25
-
необхідна кількість 2
- GOLF VI (5K1)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2009-2012)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2010-2012)
- 1.4 80 л.с. (2008-2012)
- 1.4 TSI 122 л.с. (2008-2012)
- 1.4 TSI 160 л.с. (2008-2012)
- 1.6 102 л.с. (2008-2012)
- 1.6 BiFuel 102 л.с. (2009-2012)
- 1.6 MultiFuel 102 л.с. (2008-2012)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2009-2012)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2009-2012)
- 1.8 TSI 160 л.с. (2009-2011)
- 2.0 GTi 210 л.с. (2009-2012)
- 2.0 GTi 235 л.с. (2011-2012)
- 2.0 R 4motion 265 л.с. (2009-2011)
- 2.0 R 4motion 270 л.с. (2009-2012)
- 2.0 R 4motion 256 л.с. (2009-2013)
- 2.0 TDI 110 л.с. (2008-2012)
- 2.0 TDI 136 л.с. (2008-2012)
- 2.0 TDI 140 л.с. (2008-2013)
- 2.0 TDI 170 л.с. (2009-2012)
- 2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2009-2012)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 115 521 1045 |
| Висота | 49.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Eos, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
| Серія | GOLF VI (5K1) 2008-2013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 293 ₴








