-
Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] 15,3
-
Ø фаски [мм] 112
-
Висота [мм] 49,8
-
Діаметр центрування [мм] 65
-
Кількість отворів 5
-
Мінімальна товщина [мм] 22
-
Зовнішній діаметр [мм] 288
-
Сторона встановлення передній міст
-
Тип гальмівного диска вентильований
-
Товщина гальмівного диска (мм) 25
-
необхідна кількість 2
- GOLF PLUS (5M1, 521)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2009-н.в.)
- 1.4 16V 75 л.с. (2005-н.в.)
- 1.4 16V 80 л.с. (2006-н.в.)
- 1.4 FSI 90 л.с. (2005-н.в.)
- 1.4 TSI 140 л.с. (2006-2008)
- 1.4 TSI 170 л.с. (2006-2008)
- 1.4 TSI 122 л.с. (2007-н.в.)
- 1.4 TSI 160 л.с. (2008-н.в.)
- 1.6 102 л.с. (2005-н.в.)
- 1.6 BiFuel 102 л.с. (2009-н.в.)
- 1.6 FSI 115 л.с. (2005-2008)
- 1.6 MultiFuel 102 л.с. (2007-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2009-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2009-н.в.)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2005-2009)
- 1.9 TDI 90 л.с. (2005-2008)
- 2.0 FSI 150 л.с. (2005-2008)
- 2.0 TDI 131 л.с. (2005-2007)
- 2.0 TDI 136 л.с. (2005-2013)
- 2.0 TDI 140 л.с. (2005-2009)
- 2.0 TDI 110 л.с. (2009-н.в.)
- 2.0 TDI 16V 140 л.с. (2005-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda, Seat |
| Код запчастини | 115 521 1045 |
| Висота | 49.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Eos, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
| Серія | GOLF PLUS (5M1, 521) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 293 ₴








