
Диск гальмівний (задній) (253x10) Volkswagen Golf V 2003-2009
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0940
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] 15,3
-
Ø фаски [мм] 112
-
Висота [мм] 51,6
-
Діаметр центрування [мм] 65
-
Кількість отворів 5
-
Мінімальна товщина [мм] 8
-
Зовнішній діаметр [мм] 255
-
Поверхня оцинкована
-
Сторона встановлення Задній міст
-
Тип гальмівного диска цілісний
-
Товщина гальмівного диска (мм) 10
-
необхідна кількість 2
- GOLF V (1K1)
- 1.4 16V 75 л.с. (2003-2006)
- 1.4 16V 80 л.с. (2006-2008)
- 1.4 FSI 90 л.с. (2003-2006)
- 1.4 TSI 170 л.с. (2005-2008)
- 1.4 TSI 140 л.с. (2006-2008)
- 1.4 TSI 122 л.с. (2007-2008)
- 1.6 102 л.с. (2004-2008)
- 1.6 FSI 115 л.с. (2003-2008)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2003-2008)
- 1.9 TDI 90 л.с. (2004-2008)
- 2.0 FSI 150 л.с. (2004-2008)
- 2.0 SDI 75 л.с. (2004-2008)
- 2.0 TDI 136 л.с. (2003-2008)
- 2.0 TDI 140 л.с. (2004-2008)
- 2.0 TDI 170 л.с. (2005-2008)
- 2.0 TDI 16V 140 л.с. (2003-2008)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | A3 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Bosch 0986479099 |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Товщина | 9.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
| Серія | GOLF V (1K1) 2003-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


