
Колодки гальмівні (передні/з датчиком) Skoda OCTAVIA III (5E3/5E5) 01.2013 — 12.2017
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0925
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Висота [мм] 64,5
-
Датчик зношування з інтегрованим датчиком зношування
-
Товщина [мм] 20,5
-
Ширина [мм] 160
-
Перевіркове значення R90
- OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3)
- 1.0 TSI 115 л.с. (2016-н.в.)
- 1.2 TSI (2015-н.в.)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2012-н.в.)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TSI (2014-н.в.)
- 1.4 TSI 140 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.6 110 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 115 л.с. (2017-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 (2015-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 105 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TDI 143 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 150 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 4x4 150 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 115 л.с. (2017-2020)
- OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6)
- 1.0 TSI 115 л.с. (2016-н.в.)
- 1.2 TSI (2015-н.в.)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2012-н.в.)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TSI (2014-н.в.)
- 1.4 TSI 140 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TSI G-TEC 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.6 110 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 115 л.с. (2017-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 (2015-н.в.)
- 1.6 TDI 4x4 115 л.с. (2017-2020)
- 1.6 TDI 4x4 105 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 143 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 150 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 4x4 150 л.с. (2012-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | KBP-10002 |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Товщина | 20.5 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Octavia |
| Серія | OCTAVIA (5E3) 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





