
Колодки гальмівні (передні/з датчиком) Volkswagen Jetta VI A6 5C6 2010-2018
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0925
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Висота [мм] 64,5
-
Датчик зношування з інтегрованим датчиком зношування
-
Товщина [мм] 20,5
-
Ширина [мм] 160
-
Перевіркове значення R90
- JETTA седан (BU3)
- 1.4 TSI 150 л.с. (2017-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | KBP-10002 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Товщина | 20.5 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Jetta |
| Серія | JETTA IV (162) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





