-
Ø фаски [мм] 100
-
Внутрішня висота торм. барабана [мм] 41
-
Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] 204
-
Діаметр центрування [мм] 62,5
-
Додатковий артикул/додаткова інформація 2 без підшипника
-
Кількість отворів 4
-
Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] 243
-
Обсяг. висота торм. барабана [мм] 58
- i20 (PB, PBT)
- 1.1 CRDi 75 л.с. (2012-н.в.)
- 1.2 78 л.с. (2008-н.в.)
- 1.2 86 л.с. (2012-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Код запчастини | BF580 |
| Стан | Новий |
| Внутрішня висота барабану | 41 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр барабана | 243 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 62.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | i20 |
| Серія | i20 (PB) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121 ₴



