
Сайлентблок балки (задньої) Audi A3 8L1 1996-2003
450 ₴
- В наявності
- Код: 0850
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Внутрішній діаметр 12,1
-
Висота [мм] 89,2
-
Зовнішній діаметр [мм] 71,5
-
Сторона встановлення Задній міст
- A3 (8L1)
- 1.6 101 л.с. (1996-2003)
- 1.6 102 л.с. (2000-2003)
- 1.8 125 л.с. (1996-2003)
- 1.8 T 150 л.с. (1996-2003)
- 1.8 T 180 л.с. (1998-2003)
- 1.9 TDI 90 л.с. (1996-2001)
- 1.9 TDI 110 л.с. (1997-2001)
- 1.9 TDI 130 л.с. (2000-2003)
- 1.9 TDI 100 л.с. (2000-2003)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 38VW1500 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 89.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 71.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A3 |
| Серія | A3 (8L1) 1996-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

