
Радіатор оливи (теплообмінник) Skoda SUPERB II (3T) 06.2008 - 2013
850 ₴
- В наявності
- Код: 0710
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Впускн. Ø [мм] 16
-
Випускн.-Ø [мм] 16
-
Глибина мережі [мм] 54
-
Довжина мережі [мм] 90
-
Матеріал алюміній
-
Тип системи охолодження з водяним охолодженням
-
Ширина мережі [мм] 90
- SUPERB (3T4)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2008-н.в.)
- SUPERB універсал (3T5)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2009-2010)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | AIC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 50906 |
| Охолодження | Водяне |
| Довжина ядра радіатора | 90 мм |
| Ширина ядра радіатора | 90 мм |
| Глибина ядра радіатора | 54 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Transporter, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, Crafter, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Superb |
| Серія | SUPERB (3T4) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



