
Колодки гальмівні (передні) (без датчиків) Volkswagen Caravelle T4 1990-2003
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 0658
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 2,116
-
Висота [мм] 68,6
-
Виготовлення осі Front
-
Якість 639
-
Товщина [мм] 19,6
-
Гальмівне встановлення ATE
-
Ширина [мм] 156,2
-
перевіркове значення E1 90R-01217/098
- EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW)
- 1.8 67 л.с. (1990-1992)
- 1.9 D 60 л.с. (1990-1995)
- 1.9 TD 68 л.с. (1992-2003)
- 2.0 84 л.с. (1990-2003)
- 2.4 D 78 л.с. (1990-1998)
- 2.4 D 75 л.с. (1997-2003)
- 2.4 D Syncro 78 л.с. (1992-1998)
- 2.5 110 л.с. (1990-2003)
- 2.5 115 л.с. (1996-2003)
- 2.5 Syncro 110 л.с. (1992-2003)
- 2.5 Syncro 115 л.с. (1996-2003)
- 2.5 TDI 102 л.с. (1995-2003)
- 2.5 TDI 88 л.с. (1998-2003)
- 2.5 TDI 151 л.с. (1998-2003)
- 2.5 TDI Syncro 102 л.с. (1996-2003)
- 2.8 VR 6 140 л.с. (1995-2000)
- 2.8 VR6 204 л.с. (2000-2003)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141166 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Ширина | 156.2 мм |
| Висота | 68.6 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caravelle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴


