
Підшипник маточини (передній) (+ ABS) (к-кт) Skoda PRAKTIK (5J) 1.2/1.4/1.6/1.9 03.2007 - 2015
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 0643
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Додатковий артикул/додаткова інформація 2 з болтом
-
Сторона встановлення спереду
- PRAKTIK (5J)
- 1.2 64 л.с. (2006-2007)
- 1.2 70 л.с. (2007-н.в.)
- 1.2 TDI 75 л.с. (2010-н.в.)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2010-н.в.)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 86 л.с. (2006-н.в.)
- 1.4 TDI 70 л.с. (2006-2010)
- 1.4 TDI 80 л.с. (2006-2010)
- 1.6 105 л.с. (2006-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2010-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2010-н.в.)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2006-2010)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Audi 32924414; OPTIMAL 101027; Skoda 27251 |
| Ширина | 82.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 126.6 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Серія | Praktik (5J) 2007- |
| Марка | Skoda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴


