
Втулка стабілізатора (переднього) (d=17 mm) Opel ASTRA G 1998-2009
300 ₴
- В наявності
- Код: 0502
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 0,079
-
Внутрішній діаметр 17
-
З багатьох частин З 2 частин
-
Матеріал гума/метал
-
Зовнішній діаметр [мм] 44
-
Сторона встановлення знизу
-
Ширина [мм] 31
- ASTRA G CLASSIC седан (T98)
- 1.4 16V (F69) 90 л.с. (2004-2009)
- ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)
- 1.4 16V 90 л.с. (2004-2007)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 109592 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Ширина | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
| Серія | ASTRA G CC (F48_, F08_) 1998-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

