
Втулка стабілізатора (переднього) (d=17 mm) Opel ASTRA H 2003-2014
300 ₴
- В наявності
- Код: 0502
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 0,079
-
Внутрішній діаметр 17
-
З багатьох частин З 2 частин
-
Матеріал гума/метал
-
Зовнішній діаметр [мм] 44
-
Сторона встановлення знизу
-
Ширина [мм] 31
- ASTRA H Van (L70)
- 1.3 CDTI 90 л.с. (2005-н.в.)
- 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. (2006-2010)
- 1.7 CDTI 101 л.с. (2004-н.в.)
- 1.7 CDTI 110 л.с. (2007-н.в.)
- 1.7 CDTI 125 л.с. (2007-н.в.)
- 1.9 CDTI 150 л.с. (2004-н.в.)
- 1.9 CDTI 120 л.с. (2005-н.в.)
- 1.9 CDTI 16V 120 л.с. (2004-н.в.)
- 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. (2004-2004)
- ASTRA H (L48)
- 1.3 CDTI 90 л.с. (2005-н.в.)
- 1.490 л.с. (2004-н.в.)
- 1.4 75 л.с. (2004-2004)
- 1.4 LPG 90 л.с. (2009-н.в.)
- 1.6 105 л.с. (2004-н.в.)
- 1.6 116 л.с. (2006-н.в.)
- 1.6 Turbo 180 л.с. (2007-н.в.)
- 1.7 CDTI 80 л.с. (2004-н.в.)
- 1.7 CDTI 100 л.с. (2004-н.в.)
- 1.7 CDTI 110 л.с. (2007-н.в.)
- 1.7 CDTI 125 л.с. (2007-н.в.)
- 1.8 125 л.с. (2004-н.в.)
- 1.8 140 л.с. (2006-н.в.)
- 1.9 CDTI 120 л.с. (2004-н.в.)
- 1.9 CDTI 150 л.с. (2004-н.в.)
- 1.9 CDTI 100 л.с. (2005-н.в.)
- 1.9 CDTI 16V 120 л.с. (2004-н.в.)
- 2.0 Turbo 170 л.с. (2004-н.в.)
- 2.0 Turbo 200 л.с. (2004-н.в.)
- 2.0 Turbo 240 л.с. (2005-н.в.)
- ASTRA H універсал (L35)
- 1.3 CDTI 90 л.с. (2005-н.в.)
- 1.4 75 л.с. (2004-н.в.)
- 1.490 л.с. (2004-н.в.)
- 1.4 LPG 90 л.с. (2009-н.в.)
- 1.6 105 л.с. (2004-н.в.)
- 1.6 116 л.с. (2006-н.в.)
- 1.6 Turbo 180 л.с. (2007-н.в.)
- 1.7 CDTI 80 л.с. (2004-н.в.)
- 1.7 CDTI 101 л.с. (2004-н.в.)
- 1.7 CDTI 110 л.с. (2007-н.в.)
- 1.7 CDTI 125 л.с. (2007-н.в.)
- 1.8 125 л.с. (2004-н.в.)
- 1.8 140 л.с. (2005-н.в.)
- 1.9 CDTI 150 л.с. (2004-н.в.)
- 1.9 CDTI 100 л.с. (2005-н.в.)
- 1.9 CDTI 120 л.с. (2005-н.в.)
- 1.9 CDTI 16V 120 л.с. (2004-н.в.)
- 2.0 Turbo 170 л.с. (2004-н.в.)
- 2.0 Turbo 200 л.с. (2004-н.в.)
- ASTRA H GTC (L08)
- 1.3 CDTI 90 л.с. (2005-н.в.)
- 1.4 75 л.с. (2005-н.в.)
- 1.490 л.с. (2005-н.в.)
- 1.6 105 л.с. (2005-н.в.)
- 1.6 116 л.с. (2006-н.в.)
- 1.6 Turbo 180 л.с. (2007-н.в.)
- 1.7 CDTI 80 л.с. (2005-н.в.)
- 1.7 CDTi 101 л.с. (2005-н.в.)
- 1.7 CDTI 110 л.с. (2007-н.в.)
- 1.7 CDTI 125 л.с. (2007-н.в.)
- 1.8 125 л.с. (2005-н.в.)
- 1.8 140 л.с. (2006-н.в.)
- 1.9 CDTi 150 л.с. (2005-н.в.)
- 1.9 CDTI 120 л.с. (2005-н.в.)
- 1.9 CDTI 101 л.с. (2006-н.в.)
- 1.9 CDTi 16V 120 л.с. (2005-н.в.)
- 2.0 Turbo 170 л.с. (2005-н.в.)
- 2.0 Turbo 200 л.с. (2005-н.в.)
- 2.0 Turbo 240 л.с. (2005-н.в.)
- ASTRA H FAMILY Похила задня частина (A04)
- 1.6 (L48) 116 л.с. (2009-н.в.)
- ASTRA H FAMILY седан (A04)
- 1.6 (L69) 116 л.с. (2009-2014)
- ASTRA H FAMILY універсал (A04)
- 1.6 (L35) 116 л.с. (2006-2014)
- 1.7 CDTI (L35) 125 л.с. (2009-н.в.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 109592 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Ширина | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
| Серія | ASTRA H (L48) 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

