
Радіатор кондиціонера Opel MOVANO B 2010-2019
3 500 ₴
- В наявності
- Код: 0492
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
SVHC Не містить особливо небезпечних речовин!
-
Глибина мережі [мм] 16
-
Довжина мережі [мм] 740
-
Додатковий артикул/додаткова інформація 2 з осушувачем
-
Матеріал ребра охолодження алюміній
-
Загальна довжина [мм] 873
-
Ширина мережі [мм] 350
- MOVANO B автобус
- 2.3 CDTI (2015-н.в.)
- 2.3 CDTI 101 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI 125 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI 146 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI 150 л.с. (2013-н.в.)
- 2.3 CDTI 110 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI 136 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI 163 л.с. (2014-н.в.)
- MOVANO B c з бортовою платформою/ходова частина (X62)
- 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. (2013-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 101 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 125 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 146 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 150 л.с. (2013-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 110 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 136 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 163 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 131 л.с. (2016-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 170 л.с. (2016-н.в.)
- 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) 131 л.с. (2016-н.в.)
- MOVANO B Фургон (X62)
- 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. (2013-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 101 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 125 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 146 л.с. (2010-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 150 л.с. (2013-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 110 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 136 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD 163 л.с. (2014-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD (FV) 131 л.с. (2016-н.в.)
- 2.3 CDTI FWD (FV) 170 л.с. (2016-н.в.)
- 2.3 CDTI RWD (FV) 131 л.с. (2016-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 43005475 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 740 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Movano |
| Серія | MOVANO B 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴




