
Сальник коленвала (передний) Opel ZAFIRA Tourer C 2011-2016
400 ₴
- В наявності
- Код: 0479
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Внутрішній діаметр 31,5
-
Висота [мм] 7
-
Захист від пилу з пилозахисним краєм
-
Материал FPM (Fluor-Kautschuk)
-
Зовнішній діаметр [мм] 42
-
Тип кручення праве кручення
-
Тип сальника вала A/BS
- ZAFIRA C (P12)
- 1.6 CNG 150 л.с. (2011-н.в.)
- 1.8 115 л.с. (2011-н.в.)
- 1.8 140 л.с. (2011-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 056.900 |
| Внутрішній діаметр | 31.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Saab, Fiat, ЗАЗ, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Niva, Insignia, Stilo, Epica, Lanos, 159, 9-3, Tigra, Orlando, Viva, Zafira, Mokka, Meriva, Astra, Corsa, Aveo, Croma, Cruze, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Zafira |
| Серія | ZAFIRA TOURER C (P12) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

