
Радіатор охолодження Opel VECTRA B 1995-2003
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 0461
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Глибина мережі [мм] 34
-
Довжина мережі [мм] 610
-
Конструкція радіатора Ребра охолодження приєднані механічно
-
Матеріал алюміній
-
Підігрівання/охолодження для транспортних засобів із комб.сист. обхв. водяної/маслинної
-
Ширина мережі [мм] 378
- VECTRA B Похила задня частина (38_)
- 1.6 i 75 л.с. (1995-2003)
- 1.6 i 16V 101 л.с. (1995-2002)
- 1.8 i 16V 116 л.с. (1995-2000)
- 1.8 i 16V 125 л.с. (2000-2003)
- 2.0 DI 16V 82 л.с. (1996-2000)
- 2.0 i 112 л.с. (1995-2002)
- 2.0 i 16V 136 л.с. (1995-2000)
- 2.0 i 16V (F68) 116 л.с. (2000-2003)
- 2.2 i 16V (F68) 139 л.с. (2000-2002)
- 2.5 196 л.с. (1999-2000)
- 2.5 i V6 170 л.с. (1995-2000)
- 2.6 i V6 170 л.с. (2000-2003)
- VECTRA B (36_)
- 1.6 i 75 л.с. (1995-2002)
- 1.6 i 16V 100 л.с. (1995-2002)
- 1.8 i 16V 115 л.с. (1995-2000)
- 1.8 i 16V 125 л.с. (2000-2002)
- 2.0 DI 16V 82 л.с. (1996-2002)
- 2.0 i 112 л.с. (1995-2002)
- 2.0 i 16V 136 л.с. (1995-2000)
- 2.2 i 16V (F19) 139 л.с. (2000-2002)
- 2.5 i V6 170 л.с. (1995-2000)
- 2.6 i V6 170 л.с. (2000-2002)
- i 500 2.5 194 л.с. (1998-2000)
- VECTRA B універсал (31_)
- 1.6 i 75 л.с. (1996-2000)
- 1.6 i 16V 100 л.с. (1996-2002)
- 1.8 i 16V 115 л.с. (1996-2000)
- 1.8 i 16V 125 л.с. (2000-2003)
- 2.0 DI 16V 82 л.с. (1996-2000)
- 2.0 i 112 л.с. (1996-2002)
- 2.0 i 16V 136 л.с. (1996-2000)
- 2.0 i 16V (F35) 116 л.с. (2000-2003)
- 2.2 i 16V (F35) 139 л.с. (2000-2002)
- 2.5 i V6 170 л.с. (1996-2000)
- 2.6 i V6 170 л.с. (2000-2003)
- i 500 2.5 194 л.с. (1998-2000)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 50219A |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Vectra |
| Серія | VECTRA B CC (38_) 1995-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




