
Пружина задня Opel ZAFIRA A 1999-2005
1 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20-0369
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пружина задня Opel ZAFIRA A 1999 — 2005
- ZAFIRA A (F75_)
- 1.6 16V 101 л.с. (1999-2005)
- 1.8 16V 116 л.с. (1999-2000)
- 1.8 16V 125 л.с. (2000-2005)
- 2.0 DI 16V 82 л.с. (1999-2005)
- 2.0 DTI 16V 101 л.с. (2000-2005)
- 2.0 OPC 192 л.с. (2001-2005)
- 2.0 OPC 200 л.с. (2002-2005)
- 2.2 16V 147 л.с. (2000-2005)
- 2.2 DTI 16V 117 л.с. (2002-2005)
- 2.2 DTI 16V 125 л.с. (2002-2005)
-
Сторона встановлення — Задній міст
-
Ходова частина — для автомобілів без спортивної ходової частини
виробник Швеція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розташування | Задня |
| Код запчастини | 4 24 047 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Polcar |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип пружини | Вита циліндрична |
| Тип сприйнятого навантаження | Пружина стиснення |
| Вага | 2.99 кг |
| Покриття | Фарбування |
| Тип вироби | Пружина |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри пружини | |
| Зовнішній діаметр пружини | 147 мм |
| Товщина пружини | 13.5 мм |
| Кількість витків | 8 |
| Довжина: | 297 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Серія | ZAFIRA (F75) 1999- |
| Марка | Opel |
| Модель | Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴
