
Сайлентблок балки Opel MERIVA B 2010-2017
630 ₴
- В наявності
- Код: 50-0121
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки Opel MERIVA B 2010-2017
- MERIVA B
- 1.3 CDTI 95 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 100 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 120 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 140 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 LPG 120 л.с. (2011-н.в.)
- 1.7 CDTI 100 л.с. (2010-н.в.)
- 1.7 CDTI 110 л.с. (2010-н.в.)
- 1.7 CDTI 131 л.с. (2010-н.в.)
Країна виробництва: Туреччина
-
Внутрішній діаметр 13,0
-
Зовнішній діаметр 1 [мм] 70,5
-
Зовнішній діаметр 2 [мм] 85
-
Сторона встановлення Задня вісь двостороння
-
Товщина [мм] 90,0
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Opel |
| Кросс-номери | 3RG 50430; Automega 110152710; Delphi TD1154W; Formpart 20407221S; GSP 516351; General Motors 013110418; JP GROUP 1250101100; Maxgear 722488; Metzger 52063109; Meyle 6147100000; Monroe L24850; Moog OPSB8742; Opel 5402637; Profit 23070630; Sasic 2606004; Schaeffler FAG 829051910; Sidem 809305; Swag 40930604; Topran 206998; Triclo 787116; VAICO V400969; Vauxhall 013267215 |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Meriva |
| Серія | MERIVA B 2010- |
| Сумісність | Opel ASTRA H (L48) 2004-, Opel ASTRA H Sedan (L69) 2007-, Opel ASTRA H GTC (L08) 2005-, Opel ASTRA H Caravan (L35) 2004-, Opel ASTRA H TwinTop (L67) 2005-, Opel ASTRA H Van (L70) 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴



