
Гальмівні колодки передні Opel TIGRA 1994-2001
610 ₴
- В наявності
- Код: 40-0204
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Opel TIGRA 1994-2001
| Виробник SOLGY — Іспанія Solgy SA є одним із найбільш швидкорослих постачальників запасних частин для європейського ринку легкових автомобілів, а також легких комерційних автомобілів. Solgy є одним із лідерів на незалежному вторинному ринку запасних частин Іспанії. |
- Висота 1 [мм] — 57,9
-
Висота 2 [мм] — 48,2
-
Датчик зносу — підготовлений для датчика зносу колодок
-
Додатковий артикул/додаткова інформація 2 — з притискною пластиною
-
Товщина [мм] -16,7
-
Гальмівне встановлення — ATE
-
Ширина [мм] - 140,1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Передні колеса |
| Кросс-номери | Icer 180858; KAVO PARTS KBP1005; Metelli 2200770; Meyle 0252054716PD |
| Ширина | 140.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.3 мм |
| Висота | 58.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 48.1 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | TIGRA (95_) 1994-2000 |
| Марка | Opel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴


