
Прокладка ГБЦ Opel VECTRA A 1.8 1988-1995
500 ₴
- В наявності
- Код: 50-0162
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Opel VECTRA A 1.8 (1.3 мм) 1988-1995
O — 86 мм Довжина — 423 мм Товщина — 1,3 мм Ширина — 138 мм| виробник CORTECO Німеччина Компанія Corteco є лідером у сфері виробництва сальників розподільного та колінчастого валів, КПП і маточин. Крім того, фірма випускає: ступні підшипники, оливознімні ковпачки, гальмівні шланги та опори двигуна, прокладки двигуна оригінальної якості для технічного обслуговування та ремонту двигунів. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Кросс-номери | AJUSA 10066000; BGA CH0365; Corteco 414620P; Daewoo 607986; ELRING 828913; Mando DNP92060518; Opel 90409570; PAYEN BP810; REINZ 612727510; WXQP 561129 |
| Діаметр | 86 мм |
| Товщина | 1.3 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Довжина | 423 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Vectra |
| Серія | VECTRA A (86_, 87_) 1988-1995 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
