
Гальмівні колодки задні Opel ZAFIRA A 1999 — 2005
540 ₴
- В наявності
- Код: 40-0141
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні Opel ZAFIRA A 1999 — 2005
Висота 42,60 мм Гальмівна система Bosch Місце монтажу Задня вісь Номер WVA 21991 Номер WVA 23260 Товщина 16,50 мм. Ширина: 104,90 мм| Виробник SOLGY — Іспанія Solgy SA є одним із найбільш швидкорослих постачальників запасних частин для європейського ринку легкових автомобілів, а також легких комерційних автомобілів. Solgy є одним із лідерів на незалежному вторинному ринку запасних частин Іспанії. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Кросс-номери | A.B.S. 37059; ALANKO 10300316; GIRLING 6114714; OPTIMAL 10290; Opel 1605093; Profit 50001294; Ridex 402B0078; Swag 40916445; Topran 205946; Valeo 598926; Ween 1511238 |
| Ширина внутрішньої накладки | 104.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Zafira |
| Серія | ZAFIRA (F75) 1999- |
| Сумісність | Opel ASTRA G CC (F48_ F08_) 1998-2009, Opel ASTRA G Sedan (F69_) 1998-2009, Opel ASTRA G Caravan (F35_) 1998-2009, Opel ASTRA G Coupe (F07_) 2000-2005, Opel ASTRA G Cabriolet (F67) 2001-2005, Opel ASTRA G Kasten (F70) 1999-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
