
Подшипник ступици передний (39x72x37) Opel ASCONA C 1981-1988
410 ₴
- В наявності
- Код: 35-0140
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступици передний Opel ASCONA C 1981-1988
| Виробник СХ — Польща Виробництво компанії охоплює понад 5000 типів підшипників, втулок підшипників, підшипників кочення, кілець підшипників, комплектів підшипників, ремонтних комплектів для маточин коліс і різних підшипникових аксесуарів. Компанія регулярно бере участь у міжнародних виставках, де демонструє свої новинки та розробки. Продукція під торговою маркою CX — це передусім постійна та висока якість. Якість CX підтверджена великою кількістю сертифікатів і довідок. Кожна партія товару проходить всебічний контроль якості в сучасній лабораторії. Гарантією високої якості вироблених підшипників є впроваджена система якості, що виконує вимоги ISO 9001:2000. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Основні | |
| Тип запчастин | Аналог |
| Сумісність | Opel ASCONA C CC (84_ 89_) 1981-1988, Opel ASCONA C (81_ 86_ 87_ 88_) 1981-1988 |
| Стан | Нове |
| Серія | ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1981-1988 |
| Різновид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Марка | Opel |
| Модель | Ascona |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
