
Подшипник ступици передний (39x72x37) Opel ASTRA F 1991-2002
410 ₴
- В наявності
- Код: 35-0140
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступици передний Opel ASTRA F 1991-2002
| Виробник СХ — Польща Виробництво компанії охоплює понад 5000 типів підшипників, втулок підшипників, підшипників кочення, кілець підшипників, комплектів підшипників, ремонтних комплектів для маточин коліс і різних підшипникових аксесуарів. Компанія регулярно бере участь у міжнародних виставках, де демонструє свої новинки та розробки. Продукція під торговою маркою CX — це передусім постійна та висока якість. Якість CX підтверджена великою кількістю сертифікатів і довідок. Кожна партія товару проходить всебічний контроль якості в сучасній лабораторії. Гарантією високої якості вироблених підшипників є впроваджена система якості, що виконує вимоги ISO 9001:2000. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Основні | |
| Тип запчастин | Аналог |
| Сумісність | Opel ASTRA F CC (53_ 54_ 58_ 59_) 1991-1998, Opel ASTRA F (56_ 57_) 1991-1998, Opel ASTRA F Caravan (51_ 52_) 1991-1998, Opel ASTRA F Cabriolet (53_B) 1993-2001, Opel ASTRA F Van (55_) 1991-1999 |
| Стан | Нове |
| Серія | ASTRA F (56_, 57_) 1991-1998 |
| Різновид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
| Ширина | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
