
Сайлентблок балки Opel MRIEVA A 2003-2010
550 ₴
- В наявності
- Код: 80-0120
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки Opel MRIEVA A 2003-2010
| Производитель Турция |
-
Внутренний диаметр 12
-
Длина [мм] 90
-
Наружный диаметр 1 [мм] 60
-
Наружный диаметр 2 [мм] 75
-
Сторона установки Задняя ось двусторонне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Opel |
| Код запчастини | 13 157 518 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Meriva |
| Серія | MERIVA 2003-2010 |
| Сумісність | Opel MERIVA 2003-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

