
Гальмівні колодки передні Opel CORSA E 2014-2019
900 ₴
- В наявності
- Код: 25-0074
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Opel CORSA E 2014-2019
виробник BOSCH — Німеччина
| Висота | 48,1 мм |
| Висота 2 | 47,4 мм |
| Гальмівна система | TRW |
| Довжина | 95,8 мм |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Товщина | 17,6 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 0 986 494 802 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Серія | CORSA E 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
