
Гальмівні колодки передні Opel ADAM 2013-2019
900 ₴
- В наявності
- Код: 25-0074
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Opel ADAM 2013-2019
виробник PROFIT -ЧЕХІЯ
| Висота | 48,1 мм |
| Висота 2 | 47,4 мм |
| Гальмівна система | TRW |
| Довжина | 95,8 мм |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Місце монтажу | Задня вісь |
| Товщина | 17,6 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Серія | ADAM 2012 - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
