
Ступиця в зборі Opel VIVARO B 2014-2018
3 630 ₴
- В наявності
- Код: 30-0062
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця в зборі Opel VIVARO B 2014-2018
виробник MOOG — Німеччина
| Висота паковання | 15,5 см |
| Довжина паковання | 15,5 см |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 15,5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Кросс-номери | Opel 93450529 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴
