Кермовий наконечник лівий Opel SIGNUM 2003-2008
виробник — PROFIT Чехія 
Характеристики
| Внутрішня нарізь | M 14 x 1,5 мм |
| Довжина | 135,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M 12 x 1,5 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь ліворуч |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Signum |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴

