
Диск гальмівний (передній) (256x22) (вент) Skoda OCTAVIA (1U2/1U5) 01.1996 — 11.2010
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01039
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Ø фаски [мм] 100
-
Висота [мм] 36,5
-
Діаметр [мм] 65
-
Діаметр центрування [мм] 65
-
Виготовлення осі Front
-
Мінімальна товщина [мм] 19
-
Зовнішній діаметр [мм] 256
-
Розташування/число отворів 5
-
Тип гальмівного диска вентильований
-
Товщина [мм] 22
-
Товщина гальмівного диска (мм) 19
- OCTAVIA (1U2)
- 1.4 60 л.с. (1999-2001)
- 1.6 101 л.с. (1997-2007)
- 1.4 16V 75 л.с. (2000-2010)
- 1.6 75 л.с. (1996-2004)
- 1.9 SDI 68 л.с. (1997-2003)
- 1.9 TDI 90 л.с. (1996-2010)
- 1.6 102 л.с. (2000-2010)
- OCTAVIA Combi (1U5)
- 1.6 75 л.с. (1998-2004)
- 1.4 16V 75 л.с. (2000-2010)
- 1.9 SDI 68 л.с. (1998-2003)
- 1.6 102 л.с. (2000-2010)
- 1.6 101 л.с. (1998-2007)
- 1.9 TDI 4x4 90 л.с. (1999-2006)
- 1.9 TDI 90 л.с. (1998-2010)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 78BD5602-2 |
| Висота | 36.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, TT, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴



