
Барабан тормозной (задний) SEAT Cordoba II (6L2) 09.2002-04.2009
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01038
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Ø фаски [мм] 100
-
Внутрішня висота торм. барабана [мм] 50,5
-
Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] 200
-
Діаметр центрування [мм] 65
-
Кількість отворів 5
-
Макс. розмір розточування гальмівного барабана [мм] 201,5
-
Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] 240
-
Обсяг. висота торм. барабана [мм] 59,4
-
Сторона встановлення Задній міст
-
Необхідна кількість 2
- CORDOBA (6L2)
- 1.4 16V 100 л.с. (2002-2009)
- 1.6 101 л.с. (2003-2009)
- 1.4 16V 75 л.с. (2002-2007)
- 1.2 64 л.с. (2002-2006)
- 1.2 12V 70 л.с. (2006-2009)
- 1.9 TDI 131 л.с. (2002-2009)
- 2.0 115 л.с. (2002-2009)
- 1.4 TDI 80 л.с. (2005-2009)
- 1.9 TDI 100 л.с. (2002-2009)
- 1.4 TDI 70 л.с. (2005-2009)
- 1.4 16V 86 л.с. (2006-2009)
- 1.4 TDI 75 л.с. (2002-2005)
- 1.6 16V 105 л.с. (2006-2009)
- 1.9 SDI 64 л.с. (2002-2009)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 115 523 1035 |
| Діаметр барабана | 240 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50.5 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Діаметр отвору маточини | 65 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴




