
Колодки гальмівні (передні) Skoda ROOMSTER (5J) 07.2006 — 04.2010
715 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01011
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 1,585
-
Висота [мм] 54,8
-
Виготовлення осі Front
-
Товщина [мм] 19,6
-
Гальмівне встановлення ATE
-
Ширина [мм] 146,1
- ROOMSTER Praktik (5J)
- 1.2 70 л.с. (2007-н.в.)
- 1.2 TDI 75 л.с. (2010-н.в.)
- 1.2 TSI 86 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 86 л.с. (2007-н.в.)
- 1.4 TDI 70 л.с. (2007-2010)
- 1.4 TDI 80 л.с. (2007-2010)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2010-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181338 |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Load Up, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

