
Колодки гальмівні (передні) Audi A1 8X 2011-2018
715 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01011
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 1,585
-
Висота [мм] 54,8
-
Виготовлення осі Front
-
Товщина [мм] 19,6
-
Гальмівне встановлення ATE
-
Ширина [мм] 146,1
- A1 (8X1, 8XF)
- 1.0 TFSI (2016-н.в.)
- 1.0 TFSI 95 л.с. (2015-н.в.)
- 1.2 TFSI 86 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 TDI 90 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI 122 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 TFSI 185 л.с. (2011-н.в.)
- 1.4 TFSI 140 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TFSI 125 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI 150 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2010-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2011-н.в.)
- 1.6 TDI 115 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TDI 143 л.с. (2011-н.в.)
- A1 Sportback (8XA, 8XK)
- 1.0 TFSI (2016-н.в.)
- 1.0 TFSI 95 л.с. (2015-н.в.)
- 1.2 TFSI 86 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TDI 90 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI 122 л.с. (2011-н.в.)
- 1.4 TFSI 185 л.с. (2011-н.в.)
- 1.4 TFSI 140 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TFSI 125 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI 150 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2011-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2011-н.в.)
- 1.6 TDI 115 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TDI 143 л.с. (2011-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181338 |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Load Up, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

