
Колодки гальмівні (задні) Seat ALTEA (5P1/5P5) 03.2004 —...
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01010
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вес [кг] 0,949
-
Висота [мм] 52,8
-
Виготовлення осі Rear
-
Якість 944
-
Товщина [мм] 17,2
-
Ширина [мм] 87
- ALTEA (5P1)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 16V 86 л.с. (2006-н.в.)
- 1.4 TSI 125 л.с. (2007-н.в.)
- 1.6 102 л.с. (2004-н.в.)
- 1.6 LPG 102 л.с. (2009-н.в.)
- 1.6 Multifuel 102 л.с. (2010-2011)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2009-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2010-н.в.)
- 1.8 TFSI 160 л.с. (2007-н.в.)
- 1.9 TDI 90 л.с. (2009-н.в.)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2004-н.в.)
- 2.0 FSI 150 л.с. (2004-2009)
- 2.0 TDI 136 л.с. (2004-2009)
- 2.0 TDI 140 л.с. (2005-н.в.)
- 2.0 TDI 170 л.с. (2006-н.в.)
- 2.0 TDI 16V 140 л.с. (2004-н.в.)
- 2.0 TFSI 200 л.с. (2006-2009)
- ALTEA XL (5P5, 5P8)
- 1.2 TSI 105 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 16V 86 л.с. (2006-н.в.)
- 1.4 TSI 125 л.с. (2007-н.в.)
- 1.6 102 л.с. (2006-н.в.)
- 1.6 LPG 102 л.с. (2009-н.в.)
- 1.6 Multifuel 102 л.с. (2006-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2009-н.в.)
- 1.6 TDI 90 л.с. (2010-н.в.)
- 1.8 TFSI 160 л.с. (2007-н.в.)
- 1.9 TDI 90 л.с. (2009-н.в.)
- 1.9 TDI 105 л.с. (2006-н.в.)
- 1.9 TDI 4x4 105 л.с. (2009-2010)
- 2.0 FSI 150 л.с. (2006-2009)
- 2.0 TDI 140 л.с. (2006-н.в.)
- 2.0 TDI 170 л.с. (2007-н.в.)
- 2.0 TDI 16V 140 л.с. (2006-н.в.)
- 2.0 TDI 16V 4x4 140 л.с. (2010-н.в.)
- 2.0 TDI 4x4 140 л.с. (2007-н.в.)
- 2.0 TDI 4x4 170 л.с. (2007-н.в.)
- 2.0 TFSI 200 л.с. (2006-2009)
- 2.0 TFSI 211 л.с. (2009-н.в.)
- 2.0 TFSI 4x4 211 л.с. (2009-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Leon |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180697-700 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


