
Підшипник маточини (задній) (+ ABS) Audi A3 III (8V1,8VS,8VM,8V7) 2013-2020
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40-0948
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Внутрішній діаметр 30
-
Внутрішній діаметр 2 (мм) 30
-
Додаткова інформація 2 з інтегрованим датчиком ABS
-
Зовнішній діаметр [мм] 136,5
-
Розмір різі M14X1,5
-
Число зубців кільця ABS 43
-
Кількість отворів у диску колеса 5
- A3 Limousine (8VS, 8VM)
- 1.0 TFSI 115 л.с. (2016-2018)
- 1.2 TFSI 105 л.с. (2013-н.в.)
- 1.2 TFSI 110 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI 140 л.с. (2013-н.в.)
- 1.4 TFSI 122 л.с. (2013-н.в.)
- 1.4 TFSI 125 л.с. (2013-н.в.)
- 1.4 TFSI 150 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 115 л.с. (2017-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2013-н.в.)
- 1.6 TDI 110 л.с. (2014-н.в.)
- 1.8 TFSI 180 л.с. (2013-н.в.)
- 1.8 TFSI 170 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 110 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 150 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 136 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 143 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 184 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TFSI 220 л.с. (2015-2020)
- 2.0 TFSI 190 л.с. (2016-н.в.)
- 30 TDI 115 л.с. (2018-н.в.)
- 30 TFSI 115 л.с. (2018-н.в.)
- 35 TDI 150 л.с. (2018-н.в.)
- 40 TFSI 190 л.с. (2018-н.в.)
- A3 Sportback (8VA, 8VF)
- 1.0 TFSI 115 л.с. (2016-н.в.)
- 1.2 TFSI 105 л.с. (2013-н.в.)
- 1.2 TFSI 110 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI 122 л.с. (2012-н.в.)
- 1.4 TFSI 140 л.с. (2013-н.в.)
- 1.4 TFSI 125 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI 150 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI g-tron 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.6 TDI 105 л.с. (2012-н.в.)
- 1.6 TDI 110 л.с. (2013-н.в.)
- 1.8 TFSI 180 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 150 л.с. (2012-н.в.)
- 2.0 TDI 143 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 110 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 136 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 184 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TFSI 190 л.с. (2016-н.в.)
- 35 TDI 150 л.с. (2018-н.в.)
- A3 Кабриолет (8V7, 8VE)
- 1.4 TFSI (2016-н.в.)
- 1.4 TFSI 140 л.с. (2013-н.в.)
- 1.4 TFSI 125 л.с. (2014-н.в.)
- 1.4 TFSI 150 л.с. (2014-н.в.)
- 1.6 TDI 110 л.с. (2014-н.в.)
- 1.8 TFSI 180 л.с. (2013-н.в.)
- 1.8 TFSI 170 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TDI 136 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 150 л.с. (2013-н.в.)
- 2.0 TDI 184 л.с. (2014-н.в.)
- 2.0 TFSI 190 л.с. (2016-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 9230082K |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Зовнішній діаметр | 136.5 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A3 |
| Серія | A3 (8V) 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





