
Колодки гальмівні (передні/з датчиком) Volkswagen Tiguan II 2016-2025
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0925
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Висота [мм] 64,5
-
Датчик зношування з інтегрованим датчиком зношування
-
Товщина [мм] 20,5
-
Ширина [мм] 160
-
Перевіркове значення R90
- TIGUAN (AD1, BT1)
- 1.4 TSI 125 л.с. (2016-2018)
- 1.4 TSI 150 л.с. (2016-2018)
- 1.4 TSI 4motion 150 л.с. (2016-2018)
- 1.6 TDI 115 л.с. (2016-2020)
- 2.0 TDI 115 л.с. (2016-2019)
- 2.0 TDI 110 л.с. (2016-н.в.)
- 2.0 TDI (2016-н.в.)
- 2.0 TDI 4motion (2016-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | KBP-10002 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Товщина | 20.5 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 64.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Tiguan |
| Серія | TIGUAN (5N_) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





