
Диск гальмівний (передній) Hyundai ix20 (JC) 2010-2019
1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0911
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] 12,5
-
Ø фаски [мм] 114,3
-
Висота [мм] 47,4
-
Діаметр центрування [мм] 69
-
Кількість отворів 5
-
Мінімальна товщина [мм] 24,4
-
Зовнішній діаметр [мм] 280
-
Поверхня оцинкована
-
Сторона встановлення передній міст
-
Тип гальмівного диска вентильований
-
Товщина гальмівного диска (мм) 26
-
необхідна кількість 2
- ix20 (JC)
- 1.490 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 CRDi 90 л.с. (2010-н.в.)
- 1.4 CRDi 78 л.с. (2011-н.в.)
- 1.6 125 л.с. (2010-н.в.)
- 1.6 CRDI 116 л.с. (2011-н.в.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 37-15 521 0029/PD |
| Стан | Новий |
| Висота | 47.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Ix20 |
| Серія | ix20 (JC) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴

