
Сайлентблок балки (задньої) SEAT Toledo II (1M2) 1999-2004
450 ₴
- В наявності
- Код: 0773
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Внутрішній діаметр 12,1
-
Висота [мм] 89,2
-
Зовнішній діаметр [мм] 71,5
-
Сторона встановлення Задній міст
- TOLEDO II (1M2)
- 1.4 16V 75 л.с. (1999-2006)
- 1.6 100 л.с. (1999-2000)
- 1.6 16V 105 л.с. (2000-2006)
- 1.8 20V 125 л.с. (1999-2006)
- 1.8 20VT 180 л.с. (2001-2006)
- 1.9 TDI 90 л.с. (1999-2006)
- 1.9 TDI 110 л.с. (1999-2006)
- 1.9 TDI 150 л.с. (2000-2006)
- 1.9 TDI 130 л.с. (2003-2006)
- 2.3 V5 150 л.с. (1999-2001)
- 2.3 V5 20V 170 л.с. (2001-2006)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 38VW1500 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 89.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 71.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Seat |
| Модель | Toledo |
| Серія | TOLEDO II (1M2) 1999-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

