
Сайлентблок балки (задньої) Skoda ROOMSTER (5J) 07.2006 — 04.2010
450 ₴
- В наявності
- Код: 0651
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Внутрішній діаметр 12,1
-
Висота [мм] 89,2
-
Зовнішній діаметр [мм] 71,5
-
Сторона встановлення Задній міст
- ROOMSTER Praktik (5J)
- 1.2 70 л.с. (2007-н.в.)
- 1.4 86 л.с. (2007-н.в.)
- 1.4 TDI 70 л.с. (2007-2010)
- 1.4 TDI 80 л.с. (2007-2010)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 38VW1500 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 89.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 71.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Roomster |
| Серія | ROOMSTER Praktik (5J) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

