
Сальник коленвала (задний) (80x98x10) Opel ASCONA C 1981-1988
350 ₴
- В наявності
- Код: 0495
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Внутрішній діаметр 80
-
Висота [мм] 10
-
Захист від пилу з пилозахисним краєм
-
Материал FPM (Fluor-Kautschuk)
-
Зовнішній діаметр [мм] 98
-
Тип клювання лівого кручення
-
Тип сальника вала A/BS
- ASCONA C Похибка задня частина (84_, 89_)
- 1.3 N 60 л.с. (1981-1986)
- 1.3 S 75 л.с. (1981-1988)
- 1.6 82 л.с. (1986-1988)
- 1.6 i 75 л.с. (1987-1988)
- 1.6 i KAT 75 к.с. (1986-1988)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 590.797 |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Acura, Rover, Opel, Honda, Chevrolet, ЗАЗ, Saab |
| Сумісність з моделлю | 10, Signum, Niva, Insignia, Nubira, Jazz, Kadett, Espero, ZDX, Lacetti, Pilot, Lanos, Celta, Legend, RIDGELINE, NSX, 9-3, CR-Z, Rezzo, MDX, City, Orlando, Tigra, Viva, RDX, Integra, Zafira, Volt, TL, Manta, Mokka, RL, Accord, Civic, S2000, Meriva, Combo, Adam, Ascona, Astra, Cascada, Odyssey, Corsa, CR-V, Aveo, FR-V, Cruze, Vectra, Vida, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Ascona |
| Серія | ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1981-1988 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

