
Диск гальмівний (задній) (240х10) Opel ASTRA G 1998-2009
750 ₴
- В наявності
- Код: 25-0420
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Ø фаски [мм] 100
-
Висота [мм] 42
-
Діаметр отвору до [мм] 14,2
-
Діаметр центрування [мм] 57
-
Кількість отворів 4
-
Мінімальна товщина [мм] 8
-
Зовнішній діаметр [мм] 240
-
Поверхня промащена
-
Тип гальмівного диска цілісний
-
Товщина гальмівного диска (мм) 10
-
виконує норми ЕЕК ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Задні колеса |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Код запчастини | 0 986 479 S52 |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
| Серія | ASTRA G CC (F48_, F08_) 1998-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

