
Подшипник ступици (передний) Opel ASCONA C 1981-1988
540 ₴
- В наявності
- Код: 50-0164
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Подшипник ступици (передний) Opel ASCONA C 1981-1988 Виробник SOLGY — Іспанія Solgy SA є одним із найбільш швидкорослих постачальників запасних частин для європейського ринку легкових автомобілів, а також легких комерційних автомобілів. Solgy є одним із лідерів на незалежному вторинному ринку запасних частин Іспанії. Виконання підшипника Радіально-упірний підшипник Внутрішній діаметр 39 мм Зовнішній діаметр 72 мм Ширина 37 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Основні | |
| Тип запчастин | Аналог |
| Стан | Нове |
| Серія | ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1981-1988 |
| Різновид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Марка | Opel |
| Модель | Ascona |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

