
Підшипник щаблі (передній) Opel MERIVA A 2003-2010
540 ₴
- В наявності
- Код: 50-0164
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Подшипник ступици (передний) Opel MERIVA A 1.7CDTI 2003-2010 Подшипник ступици (передний) Opel MERIVA A 1.6 Turbo 2003-2010 Виробник SOLGY — Іспанія Solgy SA є одним із найбільш швидкорослих постачальників запасних частин для європейського ринку легкових автомобілів, а також легких комерційних автомобілів. Solgy є одним із лідерів на незалежному вторинному ринку запасних частин Іспанії. Виконання підшипника Радіально-упірний підшипник Внутрішній діаметр 39 мм Зовнішній діаметр 72 мм Ширина 37 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Основні | |
| Тип запчастин | Аналог |
| Стан | Нове |
| Серія | MERIVA 2003-2010 |
| Різновид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Марка | Opel |
| Модель | Meriva |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

