
Гальмівні колодки задні (ATE) Opel OMEGA B 1994-2003
520 ₴
- В наявності
- Код: 50-0147
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні Opel OMEGA B 1994-2003
| Виробник SOLGY — Іспанія Solgy SA є одним із найбільш швидкорослих постачальників запасних частин для європейського ринку легкових автомобілів, а також легких комерційних автомобілів. Solgy є одним із лідерів на незалежному вторинному ринку запасних частин Іспанії. |
-
Висота [мм] 61,25
-
Виготовлення осі Rear
-
Товщина [мм] 15,7
-
Гальмівне встановлення Ate — Teves
-
Ширина [мм] 61,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | ATE 13046040402; LPR 05P334; Metzger 1170034; Meyle 0252105015PD; NK 223604; Remsa 023900; Textar 2105002; Ween 1511571 |
| Ширина | 61.6 мм |
| Висота | 61.2 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Omega |
| Серія | OMEGA B (25_, 26_, 27_) 1994-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
